Rower - początek sezonu 13.04.2009

Jak to dobrze, że na Podhalu każda pora roku mieni się różnymi barwami. Wprawdzie wysoko w górach leży jeszcze ponad 2 metry śniegu, dla mnie jednak bogaty sezon zimowy zakończył się. Jak zwykle o tej porze roku nadchodzi czas na przesiadkę z nart biegowych na rower. Pierwsze kilometry na siodełku, to nie tylko klasyczny rozruch ale także szukanie nowych wrażeń. Niewątpliwie do takich należą bliskie spotkania z wiosennymi krokusami, które w kwietniu prezentują się niesamowicie. Intuicja podpowiadała mi, że najlepszym miejscem do ich podziwiania są okolice pasma gubałowskiego. I nie pomyliłem się. Obrana przeze mnie trasa rowerowa okazała się strzałem w dziesiątkę. W sumie przemierzyłem 13 miejscowości, z których najmilej wspominał będę Dzianisz i Nowe Bystre (osiedle Słodyczki). To tutaj właśnie znajduje się „wylęgarnia” najwspanialszych krokusów. Natchniony tak wspaniałymi wrażeniami estetycznymi z nadzieją patrzę na dopiero co rozpoczęty sezon rowerowy. Mam nadzieję, że będzie obfitował w wiele podobnych wycieczek.


Komentarze(6)


Dodaj komentarz


image

marek1578 | 2010-08-16 15:42:54
image #1

Zazdroszczę!!!! Ogromnie zazdroszczę.... Mam nadzieję, że kiedyś też będę zwiedzał i podziwiał nasze piękne polskie góry pozdrawiam i czekam na następną galerię.

baca hej | 2010-08-16 15:43:06
image #2

eee.no i zek sie do krokusów jakoś dopchoł.no i co widzem.ano krokusy widzem.a to innych kwiotków na Podhalu nima,cy jak.cy co.no bo jo se tak myslem ze jakiesi przebijśniegi cy inse kaczeńce to juz chyba urosły.no i trza im też jakomś...zdjencie zrobić.a co.niech tez majom.idem se zakurzyć.i prosze mi tu nic nie wyłoncac.ani nie kasować.-.no,pokurzyłek.a wy nie palcie bo jak pise\"Palenie tytoniu może uszkodzić nasienie i zmniejszać płodność\".no.musicie uwazować bo sie populacja ludzkości zmniejsy o 1 koma 7 i dziewieńć miejsc po przecinku.hihihihi.ele to wiycie jesce nic.obracom se pacuske a tu widzem.jeeeezuu.\"Palenie zabija\".oż kurna.Made in EU.jakich to casów sie cłowiek docekoł.idzies se zakurzyć i nie wiys cy wrócis.tak zek sie roztrzesł ze se musem zaś zakurzyć.idem...-.no.jestem.nie zawse zabijo.i musem se na zupke popatrzeć com se dzisiok jom kupił co tam pise.strach sie bać.co sie teroz wyprawio.juz nie trza iść w Homalaje co by nie wrócić.no.ale o kwiotkach miało być a nie o pierdołach.o krokusach.krokus jak krokus kozdy widzi.nawet u mnie pod oknem rosnom.przecie wiosna.a ze jakoś powoli jej to idzie to insa insość.i te Cerwone Wierchy piykne som.całe biołe.ślicne takie.do nich tez słabośc jakomś mom.lubiem tam chodzić choć casu tera ni ma.i tyle razy byłek w Dzianisu ale tego kościółka zem nie widzioł.jak by nie Robert to byk nie wiedzioł ze taki piykny jest.cłowiek to tak naprawde w .. był i .. widzioł.świento prowda.odkrywamy świat.cały cas.cytoj-Robert odkrywo a my mozemy patrzeć ka my nie byli i cego my nie widzieli.hehe.no tak.chylić coło.pozdrawiom syćkich.a scególnie słuchacy radiodisco.pl.niech wom tez kwitnom kaceńce.tfu...krokusy!.to wom pa.

Mariola | 2010-08-16 15:43:17
image #3

piekne,piekne,!! dech zapiera !! nic tylko podziwiac i czekac na nastepne widowiskowe fotki!!! Robert z reszta ferajny-dziekuje ze dzieki Wam moge ogladacwspaniale widoki... pozdrowienia

Zofia | 2010-08-16 15:43:27
image #4

Panie Robercie piękne dzięki i serdeczne pozdrowienia. Niech będą takie radosne jak Pana zdjęcia. Do listu Bacy głośno się roześmiałam.Też pozdrawiam !

baca hej | 2010-08-16 15:43:36
image #5

Dziękuje pani Zofio,również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Teresa | 2010-08-16 15:43:51
image #6

Pięknie kwitnące łąki. Zazdroszczę takiej bliskości gór i możliwości zwiedzania rowerkiem :-))

Success
Komentarze

Komentarz

Wpisz swój nick i treść komentarza a nastepnie kliknij dodaj.